Zapraszamy, we wtorek 14 maja o godzinie 17.00 do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Lidzbarku na spotkanie z podróżnikiem Marcinem Szramką, który opowie o swojej wyprawie do Jordanii i Maroka.
Marcin Szramka – od dziecka mieszka w Lidzbarku, jednak po maturze opuścił miasto, aby spełnić marzenia zawodowe.
Przez ponad 20 lat podróżował prywatnie i służbowo, aby wrócić  z rodziną na stałe do naszej gminy.
Dawniej jako żołnierz zawodowy wojsk specjalnych, teraz weteran w stanie spoczynku.
Aktualnie wraz z żoną tworzy małą firmę turystyczną, która ma zajmować się kajakami, podróżami oraz szkoleniami.
Odwiedził ponad 40 krajów, część z nich z rodziną.
Jordania ma specjalne miejsce w jego sercu ponieważ spędził tam pół roku, a  Maroko odwiedził wraz z rodziną kilka miesięcy temu.
Te dwa kraje chociaż leżą na innych kontynentach są do siebie podobne i bardzo ciekawe.
Na pewno warto je wpisać do swoich planów podróżniczych. Do jednego z nich na pewno będzie wracał częściej.
Chcecie wiedzieć do którego ?

Zapraszam serdecznie na spotkanie do Biblioteki.