Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie poetycko-muzyczne “Wszystko jest poezją”, które odbędzie się w sobotę 15 czerwca o godzinie 17.00 w Amfiteatrze Miejskim w Lidzbarku.

Podczas tego niezwykłego wydarzenia zaprezentowane zostaną utwory wierszowane, które powstały na warsztatach z lokalnymi literatami Krystyną Braun i Wiesławem Ferencem oraz w trakcie angażujących warsztatów ze znanym polskim poetą Krzysztofem Cezarym Buszmanem. Wiersze będą czytali sami twórcy – uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lidzbarku, a także lokalni pasjonaci słowa pisanego, w tym członkowie Lidzbarskiego Kręgu Literackiego.

Literacki przekaz wzbogaci i wzmocni muzyka wykonana na żywo przez Daniela Sobiesiaka, tworząc niezapomnianą atmosferę tego wieczoru. Spotkanie to będzie nie tylko świętem poezji, ale także okazją do wspólnego celebrowania lokalnej twórczości i talentów.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko miłośników poezji, do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru z nami. Do zobaczenia w Amfiteatrze Miejskim w Lidzbarku!

W razie niepogody wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej MGOK.