Już w czwartek, 25 maja odbędzie pierwsze spotkanie w ramach projektu “Książka – Integracja. Animacja. Emocje”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie Partnerstwo dla książki 🙂
Joanna Jagiełło jest autorką piszącą książki dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Wielokrotnie nagradzana, m.in. w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren i przez Polską Sekcję IBBY. Autorka przeprowadzi spotkanie dot. problemów młodych w literaturze, czyli jak książka pomaga w życiu. Celem spotkania jest zwrócenie uwagi na tematykę dobrostanu psychicznego młodzieży, zagadnień związanych z konfliktem rówieśniczym w obszarze uczuć i potrzeb nastolatków, efektywnych sposobów komunikacji, natury konfliktów i sposobów ich rozwiązywania w oparciu o wartościową literaturę dla młodzieży. Zapraszamy.
“Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w ramach projektu “Książka – Integracja. Animacja. Emocje.” realizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Lidzbarku.