Zapraszamy, we wtorek 21 marca o godzinie 17.00 do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Lidzbarku na wieczór literacko-muzyczny “Wszystko jest poezją” z udziałem lokalnych twórców, recytatorów i lektorów przy nastrojowej muzyce. W trakcie spotkania wysłuchamy autorskich wierszy lidzbarskich poetów, dorosłych i młodzieży, a także Wisławy Szymborskiej. Oprawę muzyczną wydarzenia wykona sekcja instrumentalna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lidzbarku. Wydarzenie organizowane jest z okazji Światowego Dnia Poezji przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Lidzbarku we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, Szkołą Podstawową nr 1, Szkołą Podstawową nr 2 i Zespołem Szkół w Lidzbarku. Zapraszamy serdecznie.