W ramach bibliotecznego projektu “Kreatywność. Bliskość. Innowacja. Różne oblicza książki” w minionym tygodniu przeprowadziliśmy cykl spotkań na temat korzystania z czytników książek elektronicznych. W trakcie spotkania młodzież dowiedziała się jak działają i jak korzystać z e-czytników, a także miała możliwość wypróbowania platformy Legimi i Empik Go, do których Biblioteka daje bezpłatny dostęp. W spotkaniach wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2. Dziękujemy uczniom za aktywny udział i duże zainteresowanie tematem. Przypominamy, projekt “Kreatywność. Bliskość. Innowacja. Różne oblicza książki” otrzymał dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.