To wydarzenie minęło.

Zapraszamy serdecznie na fascynujący wykład na temat Sztucznej Inteligencji, który odbędzie się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku!

🗓️ Data: 12 kwietnia 🕔 Godzina: 17:00 📍 Miejsce: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku

Specjalistą, który poprowadzi naszą wyjątkową prelekcję, będzie Kacper Łukaszewski – doświadczony ekspert z branży IT, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat sztucznej inteligencji.

Czy chciałbyś/łabyś poznać tajemnice działania algorytmów uczenia maszynowego? Czy ciekawi Cię, jak sztuczna inteligencja zmienia nasz świat i wpływa na nasze życie codzienne? Jeśli tak, to ten wykład jest dla Ciebie!

Przyjdź i dowiedz się więcej o fascynującym świecie sztucznej inteligencji – zapewniamy, że to będzie inspirujące i edukacyjne wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych tematem!

Serdecznie zapraszamy!