To wydarzenie minęło.

20 czerwca 2023 roku przypada 230. rocznica urodzin Aleksandra Fredry, najwybitniejszego polskiego komediopisarza, a także pamiętnikarza, poety oraz żołnierza kampanii napoleońskich. W uznaniu zasług dla polskiej kultury Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2023 Rokiem Aleksandra Fredry. Z tej okazji młodzież starszych klas lidzbarskich szkół podstawowych weźmie udział w warsztatach tworzenia książki elektronicznej, której tematem przewodnim będzie życie i twórczość Aleksandra Fredry.
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu “Książka – Integracja. Animacja. Emocje.”

“Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w ramach projektu “Książka – Integracja. Animacja. Emocje.” realizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Lidzbarku.