Spotkanie Klubu Malucha.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku Zamkowa 2, Lidzbark, Warmińsko Mazurskie

Scrapbooking – album.

Spotkanie Klubu Malucha.

Spotkanie z autorką Joanną Jagiełło.

Już w czwartek, 25 maja odbędzie pierwsze spotkanie w ramach projektu “Książka – Integracja. Animacja. Emocje”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie Partnerstwo dla książki  Joanna Jagiełło jest autorką piszącą książki dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Wielokrotnie nagradzana, m.in. w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren i przez Polską Sekcję IBBY.