To wydarzenie minęło.

Zapraszamy serdecznie młodzież i dorosłych na finisaż wystawy rysunku mangowego, prezentującej prace uczestników warsztatów rysunku mangowego oraz Dyskusyjnego Klubu Mangi! Spotkanie odbędzie się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku, w dniu 29 lutego o godzinie 17:00.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję podsumować swoje dotychczasowe dokonania, ale także zaprezentować zupełnie nowe, jeszcze niepublikowane prace w technice tradycyjnej oraz postaci grafik elektronicznych. Każdy z twórców opowie o stworzonych przez siebie bohaterach, dzieląc się swoją pasją i kreatywnością.

To będzie doskonała okazja, by poznać bliżej świat mangi i spotkać się z innymi pasjonatami tej sztuki. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem mangi, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą formą sztuki, zapewniamy, że będzie to miło spędzony czas w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!