To wydarzenie minęło.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku i Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Arno Kanta serdecznie zapraszają na niezwykłe wydarzenie muzyczne – “Dzień z muzyką na żywo” .

🗓️ Data: 15 kwietnia 2024 r.

🕔 Godzina: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00

📍 Miejsce: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku

W trakcie  wyjątkowych koncertów, uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Działdowie będą prezentować swoje  umiejętności muzyczne, a wszystko to dla uczniów oraz przedszkolaków lidzbarskich placówek oświatowych!

To niezwykła okazja dla wszystkich miłośników muzyki, aby cieszyć się występami młodych, utalentowanych muzyków, którzy podzielą się swoją pasją i talentem z publicznością. Nie zabraknie różnorodności gatunków muzycznych oraz niezapomnianych emocji!

Dziękujemy Państwowej Szkole Muzycznej w Działdowie za współpracę i możliwość zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Razem tworzymy niezapomniane chwile dla lidzbarskiej społeczności!