Cały dzień

Wystawa ceramiki artystycznej Joanny Ranosz.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku Zamkowa 2, Lidzbark

Od 24 stycznia zapraszamy do oglądania wystawy Ceramika artystyczna - Joanna Ranosz. Na wystawie zaprezentowano małe formy artystyczne wykonane ceramiką. Wystawę można oglądać od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia Biblioteki. Joanna Ranosz mieszka w Lidzbarku, pochodzi z Warszawy jest artystką nieprofesjonalną. Jej ulubione techniki artystyczne to malarstwo i ceramika. Zapraszamy serdecznie.

Teatr przy stoliku – sztuka czytana “Związek otwarty”.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku Zamkowa 2, Lidzbark

Zapraszamy 17 marca 2022 o godzinie 17:00 na sztukę czytaną “Związek otwarty”.Sztukę Dario Fo i Franca Rame przeczytają aktorzy olsztyńskiego teatru Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski. Dario Fo, kontrowersyjny noblista z 1997 r. jest  z krwi i kości człowiekiem sceny. Od zawsze interesuje go  nurt teatru  wyrastający z tradycji jarmarcznej z jego satyryczną obserwacją rzeczywistości