Zapraszamy młodzież w wieku 15-18 lat na wyjątkowe warsztaty „Miksowanie poezji” z multiinstrumentalistą!
To niepowtarzalne spotkanie, podczas którego poezja połączy się z muzyką i różnorodnymi dźwiękami.

W trakcie warsztatów będziemy wspólnie odkrywać, jak muzyka może współgrać z poezją. Wiersze będą czytane na żywo, a muzyk, reagując na emocje zawarte w słowach, stworzy specjalnie dopasowaną oprawę dźwiękową. Dzięki różnorodnym instrumentom i dźwiękom, będziemy budować atmosferę w taki sposób, by każdy utwór poetycki nabrał jeszcze głębszego wyrazu.
Warsztaty poprowadzi Daniel Sobiesiak – muzyk instrumentalista, aranżer i kompozytor.
Jeśli kochasz poezję lub muzykę – albo obie te sztuki – te warsztaty są dla Ciebie!
Nie przegap okazji do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!
Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2024 roku, pod numerem telefonu 23 696 11 41.
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku, ul. Zamkowa 2
Uwaga ilość miejsc ograniczona !

Wydarzenie realizowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Lidzbarku w ramach projektu “Poezja -(po)lubię!”, który otrzymał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.