W poniedziałek, 30 września w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku uczniowie lidzbarskich szkół podstawowych wezmą udział w spotkaniu autorskim z Małgorzatą Strzałkowską – wybitną autorką książek i wierszy dla dzieci.
Małgorzata Strzałkowska to znana poetka, pisarka i ilustratorka, której twórczość od lat podbija serca najmłodszych czytelników. Podczas spotkania autorka opowie głównie o swojej twórczości poetyckiej, w szczególności o wierszach dla dzieci, które z humorem i kreatywnością wprowadzają młodych czytelników w świat literatury. Jej utwory nie tylko bawią, ale też rozwijają wyobraźnię i uczą, co sprawia, że są chętnie czytane w szkołach i domach.
Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby bliżej poznać autorkę, zadać jej pytania oraz zdobyć autograf. Zapraszamy do udziału w tym inspirującym wydarzeniu!
Wydarzenie realizowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Lidzbarku w ramach projektu “Poezja -(po)lubię!”, który otrzymał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.