Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na warsztaty tworzenia ilustracji do wierszy dziecięcych techniką kolażu! To świetna okazja, by w twórczy sposób połączyć słowa z obrazem i stworzyć swoje własne, unikalne ilustracje. Podczas warsztatów dzieci nauczą się, jak w ciekawy sposób przekształcać poezję w wizualne dzieła sztuki, rozwijając przy tym swoje zdolności artystyczne, wyobraźnię i kreatywność. Na zakończenie wszystkie prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w bibliotece. Zapraszamy do wspólnej zabawy z poezją i sztuką! Warsztaty poprowadzi Pani Justyna Michalska – plastyczka, z doświadczeniem w tworzeniu ilustracji.
Zadanie realizowane w ramach projektu „Poezja – (po)lubię!”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.