To wydarzenie minęło.

Zapraszamy i zachęcamy do spędzenia drugiego tygodnia ferii z Biblioteką.

Już we wtorek 12 stycznia wspólnie będziemy wykonywać eksperymenty z produktów, które można znaleźć w domowej kuchni.

W środę, 13 stycznia zapraszamy do tworzenia małego arcydziełka ze starej książki. Jeżeli nie macie w domu starej książki to zapraszamy do biblioteki, dla osób biorących udział w spotkaniu mamy do rozdania stare książki.
W czwartek, 14 stycznia o godzinie 14:00 spotkamy się z iluzjonistą Panem Piotrem Szumnym, który wykona dla nas pokaz niezwykłych magicznych sztuczek. Iluzjonista Piotr Szumny należy do ścisłej czołówki zawodowych iluzjonistów polskich od ponad 20 lat wprawia w zdumienie widzów w całej Polsce, zbierając gromkie brawa oraz słowa uznania dając radość widzom.

W piątek, 15 stycznia spotkamy się ze znanym już lidzbarskim czytelnikom Panem Poetą, który opowie o swojej twórczości i zachęci do wspólnej zabawy.

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online w grupach zamkniętych, aby w nich uczestniczyć potrzebny jest komputer z mikrofonem i kamerką. Obowiązują zapisy.
Na zgłoszenia czekamy pod numerem telefonicznym 23 696 11 41 lub e-mail: mgbplw@wbp.olsztyn.pl.
Przy zgłoszeniu proszę podać adres e-mail do kontaktu i przesłania linku do spotkania.