Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku zaprasza młodzież w wieku od 13 do 18 lat i dorosłych na wyjątkowe warsztaty: “Sztuka czytania poezji” z Cezarym Ilczyną – aktorem Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie!
Czy poezja może brzmieć inaczej, gdy jest czytana na głos? Przekonaj się podczas warsztatów z Cezarym Ilczyną, doświadczonym aktorem i pasjonatem poezji!
Dowiedz się, jak interpretować wiersze i jak wydobyć z nich pełnię emocji poprzez odpowiednią dykcję i ekspresję. Warsztaty to nie tylko teoria – czeka na Was praktyka i wspólne ćwiczenia z wybranymi tekstami poetyckimi – wierszami Czesława Miłosza.
Na zgłoszenia czekamy do 5 października 2024 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku, tel. 23 696 11 41. Planowany termin warsztatów sobota – 12 października 2024 roku.
Przyjdź i odkryj piękno poezji na nowo! Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć i poczuć literaturę.
Jest to kolejne działanie w ramach projektu “Poezja – (po)lubię” realizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Lidzbarku, który otrzymał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.