Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z lokalnym poetą Kacprem Kordalskim.

Spotkanie odbędzie się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku, w czwartek 26 września 2024 r. o godzinie 18:00 i poprowadzi je Pan Piotr Kozikowski z Działdowskiej Kuźni Słowa.

Kacper Kordalski to absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uczył się w lidzbarskim liceum ogólnokształcącym, a jego wiersze ukazały się w trzech antologiach „Poezja Naszych Dni”, wydanych przez wydawnictwo Borgis. W 2022 roku zadebiutował tomikiem poezji „Nic jak pierwszy raz”. Pasjonuje się teatrem, muzyką i polityką, a swoją przyszłość planuje łączyć z dziennikarstwem oraz pisaniem poezji. Jest dwukrotnym laureatem prestiżowego konkursu „Złote Piórko”, odbywającego się w Płośnicy.

Spotkanie będzie wyjątkową okazją do poznania twórczości młodego poety oraz rozmowy o jego inspiracjach i pasjach.

Serdecznie zapraszamy!