Już w niedzielę, 25 sierpnia o godzinie 15:00 w Amfiteatrze Miejskim w Lidzbarku odbędzie się premiera “I Lidzbarskiego Almanachu Literackiego”!
Ten niezwykły zbiór literacki powstał dzięki współpracy wielu pasjonatów słowa i fotografii. Za jego powstanie odpowiadają: Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku oraz Grupa Fotograficzna ISSO, działająca przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku. Almanach zawiera utwory poetyckie i opowiadania lokalnych autorów oraz piękne fotografie, które doskonale oddają ducha naszego regionu.
To wydarzenie to nie tylko okazja do zapoznania się z twórczością naszych lokalnych autorów, ale również świętowanie ich osiągnięć. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna oraz oprawa muzyczna, która doda całemu wydarzeniu wyjątkowego klimatu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury! Nie przegapcie tej niezwykłej chwili. Do zobaczenia w Amfiteatrze!