Zapraszamy na spotkanie z planszówkami międzypokoleniowymi! 🎲🃏🎲

Czy wiesz, że planszówki to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi?
A co gdybyśmy połączyli różne pokolenia w jednej pasjonującej rozgrywce?

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku serdecznie zaprasza wszystkich – dorosłych, młodzież i dzieci – na spotkanie z planszówkami międzypokoleniowymi! To wyjątkowa okazja, by razem spędzić czas w przyjaznej atmosferze, rozwijając umiejętności takie jak strategia, współpraca i kreatywność.

Czekają na Was różnorodne gry planszowe dla każdego wieku i gustu! Od klasycznych tytułów po najnowsze hity, mamy dla Was wiele do wyboru. Przygotujcie się na emocjonujące pojedynki, pełne śmiechu i wspólnych przeżyć!

📅 Kiedy: 10 maja /piątek/ 2024 roku
📍 Gdzie: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku 🎲
Co: Planszówki Międzypokoleniowe dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci

Nie przegapcie tej fantastycznej okazji na wspólną zabawę i integrację pokoleń!
Zapraszamy do zabrania rodziny, przyjaciół i wszystkich chętnych na spotkanie pełne gier, wyzwań i dobrej zabawy.

Do zobaczenia przy planszówkowym stole!
Wydarzenie organizowane jest w ramach XXI Tygodnia Bibliotek.