W czerwcu, w ramach projektu “Książka – Integracja. Animacja. Emocje.” uczniowie starszych klas lidzbarskich szkół podstawowych wzięli udział w praktycznych warsztatach tworzenia książki elektronicznej. Uczestnicy tworzyli wirtualną opowieść na temat życia i twórczości Aleksandra Fredy. Zajęcia były okazją do poznania internetowego kreatora tworzenia książek elektronicznych Book Creator, jak również zagłębienia się w istotne fakty z życia i twórczości najwybitniejszego komediopisarza w historii literatury polskiej.
Dziękujemy uczniom za aktywny i twórczy udział w spotkaniach 🙂
Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Lidzbarku i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Szarych Szeregów w Lidzbarku za zainteresowanie zadaniem projektowym.
Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu “Książka – Integracja. Animacja. Emocje.” realizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Lidzbarku, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.