UWAGA – ważne!

Zapraszamy Lidzbarską Młodzież do cyklicznych spotkań w Bibliotece. Na początku – 25 września w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na PIZZĘ i temat: ,,CZEGO (od nas) CHCECIE!”. Jesteśmy ogromnie ciekawi, gdzie z Waszym DROGA MŁODZIEŻY udziałem pójdziemy dalej… Dobre rozmowy? Wycieczki? Tworzenie gazety, teatru, animacji w mieście… ?
Udział w spotkaniu zapowiadają: Fundacja Żywa Przestrzeń, przedstawiciele Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Lidzbarku oraz gość specjalny, już po części Lidzbarskiej Młodzieży znany, ADAM EJNIK – charyzmatyczny nauczyciel, dziennikarz prasowy i radiowy, amator ptasiej fotografii.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Fundacja Żywa Przestrzeń oraz Miejsko-Gminna Biblioteka w Lidzbarku jednoczą się, aby stworzyć niezwykłą przestrzeń dialogu dla mieszkańców, gdzie możemy się różnić w poglądach, możemy mieć inne zdanie, ale z ciekawością i szacunkiem się wysłuchamy, poznamy lepiej nasze perspektywy.
PS
Dołożymy wszelkich starań by ta rozmowa była dobra, a więc:
Każdy, kto będzie miał na to ochotę, mógł zabrać głos
Rozmowa przebiegła w pełnym poszanowaniu drugiego człowieka
Nikt nikogo nie osądzał
Każdy uczestnik poczuł, że jego głos jest ważny
Stworzona została przestrzeń do bezpiecznego wyrażania myśli, poglądów, spostrzeżeń
Wzbogaćmy się o to, co mamy sobie nawzajem do powiedzenia, poznajmy swoje opinie, podzielmy się spostrzeżeniami, tymi zbieżnymi i całkiem odmiennymi. Poruszajmy tematy, które są dla nas ważne i uczmy się rozmawiać.
Spotkanie organizowane w ramach projektu „Jak rozmawiać?”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
EEA and Norway Grants
Fundusze norweskie i EOG
Może być grafiką przedstawiającą tekst „Iceland 小 Liechtenstein Active Norway citizens fund MŁODZIEŻOWE MŁODZIZOWE SOPTKANIA DIALOGOWE 25.09 2023 GODZ. 17.00 BIBLIOTEKA LIDZBARK CZEGO CZEGO(OD (OD NAS) CHCECIE? FRSI SPOŁECZEŃSTWA FUNDACJA INFORMACYJNEGO {3: Û Proiekt”