Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku zaprasza wszystkich chętnych: dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców miasta i gminy Lidzbark
do wzięcia udziału w II edycji konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”.  Wystarczy złapać kogoś bądź dać się złapać na czytaniu.

Celem konkursu jest zachęcenie do twórczego spędzania wolnego czasu, udowodnienie, że czytanie może być świetną rozrywką.
Tematem fotografii musi być czytanie, a dokładnie osoba “przyłapana” na czytaniu w dowolnym miejscu (w domu, w ogrodzie, w miejscach publicznych – park, skwerek, szkoła itp.)
Do konkursu można zgłosić maksymalnie 5 wykonanych przez siebie zdjęć w formacie jpg.

Fotografie w wersji elektronicznej wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres e-mail Organizatora, Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Lidzbarku:
mgbplw@wbp.olsztyn.pl lub biblioteka.lidzbark@op.pl
w temacie wpisując “Przyłapani na czytaniu – konkurs fotograficzny” do dnia 31.08.2021 r.

Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Biblioteki oraz pod nr tel. 23 696 11 41, a także na stronie internetowej Biblioteki.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Przyłapani na czytaniu

Formularz zgłoszeniowy udziału w konkursie – osoba niepełnoletnia
Formularz zgłoszeniowy udziału w konkursie – osoba pełnoletnia