Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek, a co za tym idzie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku wraz z filiami zostaje zamknięta do odwołania.

W związku z powyższym:
– wstrzymane są wypożyczenia, rezerwacje oraz zwroty materiałów bibliotecznych,
– odwołane zostają wszystkie wydarzenia z udziałem publiczności,
– wszystkie dokumenty, których termin zwrotu przypadał na czas zamknięcie Biblioteki, zostają automatycznie przedłużone aż do czasu jej ponownego otwarcia dla czytelników.

O terminie ponownego otwarcia Biblioteki i nowych terminach wydarzeń będziemy informować na bieżąco w naszych serwisach internetowych.

Jednocześnie zachęcamy do bezpłatnego korzystania z platformy Legimi. Czytelnicy mogą skorzystać z darmowych kodów do serwisu oferującego literaturę online. Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy napisać wiadomość e-mail mgbplw@wbp.olsztyn.pl i podać swój numer karty czytelnika. Oferta ważna do wyczerpania ilości dostępnych  kodów.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
telefon: 23 696 11 41
mail: mgbplw@wbp.olsztyn.pl